Argjend Rraci është ndër konkurrentet më të ndjékur e komentuar pozitivisht nga sezoni i tretë i “Për’Puthen”.

Ai numëron mbi 35 mijë ndjékës në llogarinë e tij Instagram dhe komentet në çdo postim tij janë me karakter pozitive, pasi mesa duket Argjendi përcjell shumë energji pozitive tek publiku i gjërë shqiptar.

Djaloshi nga Kosova është shumë aktiv në rrjete sociale dhe shpesh poston ‘Screenshot’ nga ‘inboxi’ i tij me natyra qesharake siç ishte edhe rasti i fundit “Do të të gràbis.”

Një ndjékëse e zjàrrtë e tij  siç duket qartë  ka marrë guxímin t’i shkruajë mesazh në rrjetin Instagram “Do të t’gràbis natën more vesh, je i imi”.

“Që ta dini po u zhdùka”, ka shkruar me humor Argendi menjëherë pas postimit të mesazhit të ndjékëses në fjalë.

Për një personazh publik siç është tanimë edhe Argjendi, konkurrenti i ri i “PërPuthen” mesazhe të tilla janë mëse normale, kjo për vetë faktin se numri i ndjékësve të tij sa vjen dhe rritet.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!