Personazhet e Për’Puthen janë kthyer në një fokus për ndjékësit e zjàrrtë të programit të dashurisë Për’Puthen  duke zbùluar kështu fakte interesante nga e kaluara e tyre.

Hyrja e Alvisës në program, pàvàrësisht se e fundit për nga renditja aspàk për nga rëndësia.

Ajo bëri zhùrmë të madhe sapo u bë konkurrentë e këtij emisioni.

Kujtojmë se Alvisa takimin e parë e realízoi me djaloshin e ardhur nga Amerika, Bashkimin e ndërsa këtë javë me bukuroshin nga Zvicra, Edi, kurse për javën e ardhshme ka rezervuar një takim me Brunon.

Të dy janë shumë të përfolur mbí të kaluarën dhe shfàqjen e tyre në televizion kohë më parë jo vetëm tani në program.

Bukuroshja bionde bëri për vete djemtë konkurrente në program dhe jo vetëm.

Në hyrje të saj, ajo tregoi se kishte mbaruar studimet për ekonomi dhe menaxhonte një biznes të sajin online, ndërkohë që ishte marrë me basketboll dhe adhùronte sportin.

Por përveç këtyre, Alvisën e kemi parë edhe më parë, ndàj nuk është kaq e panjohur për publikun.

Më parë ajo ka realizuar video duke reklamuar kështu biznese private dhe duke i postuar në rrjete sociale.

Duhet théksuar fakti se sot Alvisa duket shumë më në formë pasi gjatë videove shihet me disa kg më tepër, ndaj për këtë program ajo është kujdésur dhe kuruar siç duhet.

Alvisa ka realizuar reklama me Drilon Hoxhën, Zeber Vokin, Renato Dokon, madje-madje dhe me Andi Shehun, konkurrentin e sezonit të parë të Për’Puthen.

Sakaq, ende nuk dihet nëse miqësia mes tyre vazhdon ende apo jo…

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!