Dyshja e shumë përfolur e ShowBizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për ndjékësit e tyre dhe fansat e zjàrrtë që kërkojnë ribashkimin e çiftit në fjalë.

Kujtojmë se disa javë më parë, Loredana konfirmoi ndàrjen nga babai i vajzës së saj, Mozzik dhe kjo për arsye madhore, pasi dyshja në fjalë nuk mund të kenë një marrédhénie të shëndoshë dashurie.

Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lídhjes së tyre disa herë përpara lindjes së vajzës dhe pas ardhjes në jetë të saj.

Në një postim të Loredanës në profilin e saj Instagram, ajo shkruan “bëni para… jo të dashur”, mesa duket ndarja nga Mozzik e ka déshpéruar shumë këngëtaren në fjalë.

Pak ditë më parë, Loredana kishte ditëlindjen dhe Mozzik qëndroi në heshtje duke mos bërë asnjë urim për nënë e vajzës se tij, dhe mesa duket ky gjest i Mozzikut e ka lénduar Loredanën.

Nuk dihet nëse do të ketë edhe një ribashkim dhe shans pasi edhe në ndàrjen e pare dyshja ishin shprehur kategorikisht kundër bashkimit, gjë e cila ndodhi më vonë.

Loredana jep mesazhin: Bëni para e jo të dashur - Indeksonline.net

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!