Si çdo javë, edhe këtë herë në fund të programit kemi vëmendjen që i kùshtohet ndjékësve të zjàrrtë të programit, duke lexuar pyetjet e tyre drejtuar konkurrenteve në studio.

E përzgjedhura e kësaj mbrëmje ishte Ada, pyetjet e së cilës ishin mjàft ngàcmuese por që kjo e fundit e kaloi me sukses duke mos anàshkàluar asnjë.

Ndër pyetjet më pikante që bëri edhe konkurentët në studio të reagojë duke e përqeshur përgjigjen e saj, ishte:

Konkurrentja më e re në “Përputhen” - Bota Sot

“Kush ka më shumë vlerë, paraja apo sinqeriteti tek një mashkull, dhe pse?”

Ada jep përgjigjen që pothuajse çdo vajzë do e jepte të tillë:

“Sinqeriteti, pasi edhe unë jam shumë e sinqertë aq sa ndonjëherë më penalizon në program”.

Cila është pjesa më sensuale e trupit tënd?"/ Konkurrentja e re e 'Përputhen'  ngrihet në këmbë dhe i lë të gjithë pa fjalë (VIDEO) - TiranaNews

“Nëse do ishe mashkull, me cilën nga vajzat e ‘Për’puthen 3’ nuk do të doje të dilje?”

“Me Mikelën, pasi flet shumë dhe do doja të domínoja unë”.

“Çfarë mendimi ke për Alvisën?”

Një gocë e ëmbël, e bukur, asgjë më konkrete.

Jam e ëmbël por edhe e keqe", infermierja që çmendi djemtë në "Për'puthen"  - Gazeta Mapo

“Edi apo Bashkimin?”

Bashkimin sigurisht, pavàrësisht takimit që realizova me Edin, unë nuk ia fal asnjëherë atë mënyrë të shprehurit që ka bërë kundrejt meje, pasi flet pa u menduar. Ndërsa Bashkimi është shumë i matur, shumë i zgjuar…

“Ti je super séksi, a e di?”

Jo, unë nuk e di, faleminderit kush e ka shkruar, unë e konsideroj veten të bukur, por séksi aq sa e ékzagjérojnë pjesa më e madhe e publikut jo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!