Ballina Magazina Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin...

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për’Puthen është një ‘Reality Show’ dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra.

Kjo javë u nis bukur në “Për’Puthen” me një kërkesë faljeje nga ana e Edit kundrejt Bashkimit, publikut të gjerë si dhe Mikelës.

Ajo e cila ndihet e prekur nga Edi që nuk i kërkoi ndjesë ishte Ada, pasi sipas saj, ajo ka qenë më e sulmuara dhe e ofenduara nga Edi brenda në studio që pas takimit të parë realizuar jashtë studios.Match' / Edi and Ada end the acquaintance, the reason is revealed

Edi kërkon të drejtën e fjalës dhe shprehet se ka diçka edhe për Adën, por për t’ia thënë këto fjalë ai ka nevojë për një takim 4-minutësh me të.

Ada nuk e lë të përfundojë kërkesën dhe e refuzon duke thënë “nuk ka shance që dicka e tillë të ndodhë”, por është moderatorja Bora Zemani ajo e cila qetëson gjakrat dhe ndërhyrn.

Bora i jep kohën e nevojshme Adës dhe meqë koha televizive është e límítuar ajo do kërkojë nga produksioni 4 minuta shtesë për të realízuar takimin mes Adës dhe Edit por jo këtë të hënë, mbase në ditët në vazhdim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!