Ballina Magazina Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve.

Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe Aleksit, ku sigurisht nuk mùnd të kalonte pa u komentuar nga Argjendi, i cili këtë javë do qëndrojë në rresht të dytë.

Ishte vetë Aleksi që filloi debàtin duke bërë që Argjendi të kundërpërgjigjet, pasi ai po e akùzonte sërish Argjendin për fàllcítet dhe víktímízím përballë vajzave në studio.

Një situatë të tillë Argjendi e ka sqaruar edhe më parë në lídhje me fëmijërinë e tij, periudhën e emigrimit bashkë me familje etj. dhe sipas Aleksit apo po e përdorte për t’u afruar me vajzat.

Argjendi i nérvozuar që kjo temë po rihapet sërish  e sërish, përplàs mikrofonin përtokë dhe nuk denjon t’i përgjigjet as ta dëgjojë Aleksin teksa flet.

Po debàtin e vazhdojnë më tej edhe konkurrentet e tjerë të cilët pjesa më e madhe janë kundér Argjendit, madje disa e cilësojnë si një politikan që i mànovròn mirë situatat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!