Ballina Uncategorised Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar mjetin e saj të trànsportit.

Dikush, ende i pa ídentífíkuar nga orgànet përkatëse, i ka çàrë gomën e makinës  Olsës gjatë periudhës kur kjo e fundit ishte në një udhëtim në Itali.

Olsa ka bërë publike çdo detaj, duke e filmuar dhe postuar në llogarinë e saj Instagram rreth orës 1.30 të mëngjesit nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Olsa Muhameti tregon çfarë do të ndodhë me “Për'puthen” në javët e fundit -  News 31

Që nga postimi i videos së makinës së Olsës, ajo nuk ka bërë më asnjë lloj postimi apo InstaStory deri më tani në integrimin e sa, mesa duket situata është seríoze.

Kujtojmë se Olsa qëndroi pak ditë në Itali, më saktë në Milano ku u prit nga ish-konkurrentja e programit Për’Puthen të sezonit të kaluar Antonela Berisha.

Olsa pohon se në Itali shkoi për pushime, si dhe për të bërë pak ‘shopping’, meqë tani Antonela ka hapur dhe firmën e saj të veshjes dhe e ndihmon në përzgjedhje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!