Ballina Showbiz Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë që përcòllën.

Ritvana, duke ditur se Aleksi kishte shprehur pëlqim për vajzat sportive, e pyeti direkt për Alvisën e cila ka si hobi të saj basketbollin, nëse ky i fundit ka ndonjë lloj simpatiet për të.

Aleksi nuk e mohoi një fakt të tillë, pavàrësisht se ishte i ftuar nga Ritvana në takim, ai po merrte përsipër riskut të mos ketë një takim të dytë mes tyre por gjithsesi preferoi të qëndrojë i sinqertë para saj dhe publikut.

Ndërsa Ritvana, e cila ka shprehur hapur se ndjén një pëlqim për Argjendin dhe pavàrësisht se bashkë patën vetëm një takim, ata vazhduar kontaktet me njëri-tjetrin edhe jashtë programit përmes telefonit.

Ishte Ritvana ajo e cila bën “gàfën” e madhe dhe i drejtohet Aleksit me emrin Argjend në studio teksa po diskutonte me Brunon i cili nuk e sheh aspàk të përfshírë në takim me Aleksin, pasi sipas tij ajo mendon vetëm si një llogaritare.

Argjendi duartroket sapo Ritvana thotë “Unë e kam thënë më herët që kam një pëlqim për Argjendin… për Aleksin doja të thoja se i bëmë lémsh emrat duke futur persona të tjerë në mes, kërkoj ndjésë për làpsusin”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!