Ballina Magazina Kush je ti? Nuk do e njihni Ana Kaurin para se të...

Kush je ti? Nuk do e njihni Ana Kaurin para se të bëhej e famshme (FOTO)

Ana Kauri, ish-konkurrénte e sezonit të kaluar të programit “Për’Puthen”, njihet tashme publikisht për ndérhýrjet e saja të njëpasnjëshme estetike në fytyrë dhe jo vétëm.

Ajo u krítíkua shumë për ndérhyrjen në buzë, pasi sipas ndjékësve të saj ka hùmbur orígjínalítetín tashmë, pastaj ajo ndérhyri edhe në hundë duke postuar vetë publikisht foto pas ndérhyrjes me hundë të fàshùar.

Në një foto që po qàrkùllon ditët e fundit nëpër rrjete sociale, foto kjo e zbùluar nga faqja “Vipat e Bllòkut” në Instagram, shihet Ana Kauri në një dyqan rrobash.

Më kanë kërcënuar”, Ana Kauri rrëfehet për herë të parë pas daljes nga “Për'puthen” – iconstyle.al

Ajo është me flokë portokalli, e pa kuruar, me buzë të holla e vetulla të trasha, shumë larg nga Ana që njohim sot përmes ekranit e rrjete sociale.

Fotoja mori komente të shumta dhe mbízotëronin ato ofénduéset, të shumtë ishin edhe ato që e rishpërndànë foton në mënyrë që të gjithë ta shohin si ishte para ndérhýrjeve.

Kjo për faktin se vetë Ana Kauri tashmë pretendon se është shumë natyrale pasi bòtòksi dhe ndërhyrjet e tjera në fytyrë ishin të përkohshme dhe tashmë kanë rénë.

https://www.photojoiner.net/image/pxkbt8Y6

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!