Ballina Magazina I vendosen këngën e Noizyt, shikoni reàgimin ekstrém që bën Don Xhoni...

I vendosen këngën e Noizyt, shikoni reàgimin ekstrém që bën Don Xhoni (VIDEO)

Don Xhon, reperi i cili famën e mori në períudhën më të vështírë të pandemisë, sot gëzon një numër të madh fansash brenda dhe jashtë vendit.

Pas një vere tepër të suksesshme dhe të ngjéshur me koncerte të një pas njéshme në Shqipëri e vende fqínje, ai vazhdon akoma të performojë edhe në Diasporë.

Mbrëmjen e 18 shtatorit, Don Xhon, i ftuar në Vjenë të Austrisë performon LIVE hitet e tij dhe ndéz publikun e gjerë të cilët këndonin paràlelisht me të.

Në një moment gabimi nga ana e DJ apo pròvòkimi nga ana e tij, nuk dihet ende, Don Xhon kthéhet dhe gòdet lap topin e DJ në mënyrë që ai të mbyllë muzikën e vënë në sfònd.

Kënga në sfond dëgjohet të jetë fillimi i një prej hiteve të Noizyt, por siç e dimë marrédhénia mes Don Xhonit dhe Noizyt është shumë e nxéhtë dhe plot mlléf për momentin.

Shumë nga fansat nuk kanë arritur ta kuptojnë veprimin nérvoz të Don Xhonit, pasi kënga u ndérrua shpejt, por videoja tani po bën xhiro në rrjet dhe komentet janë të shumta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!