Ballina Uncategorised Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për’Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje fizike.

Në momentin që Bashkimi po komentonte takimin e Argjentit dhe Mikelës, Edi iu kthye duke i thënë që të mos komentojë dhe se takimi mes dyshes nuk ishte punë për të.

Pastaj debàti u agràvua deri në atë pikë që u desh ndërhyrja mes konkurrentëve të tjerë për të qetësuar situatën.

Ndërkohë, duket se gjërat janë qetësuar dhe sot dy djemtë janë përballuar me njëri-tjetrin në studio.

Ai që i çuditi të gjithë ishte Edi pasi në fillim i kërkoi falje Bashkimit, familjes së tij dhe më pas Mikelës.

Konkurrenti u shpreh se në realitet nuk është siç u duk të premten dhe se kishte dalë nga vetja.

Po ashtu, ai tha se ishte i prekur nga fakti që publiku po e kritikon dhe tall për shkàk se nuk flet mirë shqipen.

Ky veprim nga ana tij i habiti të gjithë duke qenë se kur iu kërkua ditën e shérrit që të reflektonte, ai tha se kështu është rritur dhe kështu di të sillet.

Ndërkohë, edhe Bashkimi kërkoi falje për gjithë situatën e krijuar dhe si përfundim gjërat mes tyre u rregulluan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!