Ballina Magazina E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të kàràkterit argëtues, informues e edukativ që ka.

Një program me rubrika të dedíkuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lénë pas, apo duan të dinë diçka më tépër mbí aktualitetin.

Në rubrikën e Edi Manushit, me të ftùar specíal shkrimtaren Arba Osmanllari krísi debàtet mbí këpucët me taka, më saktë mbí sandalet e Arbës.

Bled Mane: Kosova shtet i njomë, prodhon vetëm boronicë dhe suxhuk “E  Diell”, 27 Dhjetor 2020 - YouTube

Ishte Bledi Mane ai i cili shàu sandalet dhe jo atë që i ka veshur, dhe pranoi publikisht këtë fakt ndàj Edi Manushi i kërkon Arbës të zbàthë sandalet nga këmba dhe ia drejton mbi kokë Bledit.

Faktikisht shkrimtarja në fjalë, sapo lexoi një poezi shkëpùtur nga libri saj, por me zërin e saj karakteristik si një fëmijë ende pa u rritur, ra sërish pre e pròvòkimeve të Bledit.

Me modestinë që e kàràkterizon Arba, pranon se ndihet mirë dhe s’ka pse t’i vijë zòr apo të ndihet në síklet për zërin aq femëror dhe fytyrën aq të ëmbël që ka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!