Ballina Magazina Bora Zemani vjen me një këngë të re së shpejti (FOTO)

Bora Zemani vjen me një këngë të re së shpejti (FOTO)

Moderatorja e programit të dashurisë “Për’Puthen” në anë të disa videove postuar së fundmi në llogarinë e saj instagram premton se së shpejti “çel sezonin e ri të këngëtarëve në ‘Për’Puthen’.

Zemani është kthyer në moderatoret më të pëlqyera për publikun mbarë shqiptar dhe jo vetëm.

Bora Zemani këndon "She will be loved" nga Maroon 5 në "E Diell" 17 mars  2019 - YouTube
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndàn me ndjékësit e saj foto e video nga përditshmëria.

Përveç  në ekranin e Top Channel, nën moderimin e “Për’Puthen” Borën e shohim shumë duke kaluar kohë në profilin e saj social Instagram.

Vetëm pak orë më parë ajo ndàn me ndjékësit e saj disa video rràdhazi duke kënduar në makinën e saj dhe dukej se po e shijon në maksimum këngën në sfond.

Besojeni ose jo! Bora Zemani dikur ka qenë këngëtare madje i kemi gjetur  këngën! – onair.al

Menjëherë pas videove ajo shkruan “çel sezonin e ri të këngëtarëve në Për’Puthen”, dhe sigurisht që ky detaj nuk mund të kalonte pa u vénë ré nga syri i mpréhtë i ndjékësve të cilët presin video të tjera interpretuese nga moderatorja Zemani.

Nuk dihet nëse do e shohim sërisht në këtë version moderatoren në fjalë por ajo që vlen të theksohet është fakti se intérpretimi i saj ishte mbréslénës.

https://www.photojoiner.net/image/kJU2NGKi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!