Ballina Uncategorised U pérfol se është në një lídhje me të, Tea habít me...

U pérfol se është në një lídhje me të, Tea habít me deklaratën e saj: Ai është…gày! (VIDEO)

Disa nga konkurrentet e sezonit të kaluar të Për’Puthen, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë, siç është edhe rasti i bukuroshes bionde Tea Trifoni.

Tea tashme bashkëmoderon programin “Goca&Gra” dhe shpesh rréfen pjesë nga e kaluara e saj.

Këtë herë në fokus ishte Tea dhe të dashurit e saj të shumëpërfolur nëpër programe.

Ndaj një ndjekës i programit shkruan “më shpesh i ndërron fràjert sesa të brendshmet” dhe ishte pikërisht Fatma dhe Tea që e lexuan sepse ky koment ishte për Tean.

Tea sqaron njëherë e mirë se pas ndarjes nga Bearti të gjithë “të dashurit” e tjerë kanë qenë të trilluar nga portalet, siç ishte rasti i shoqëruesit të saj në udhëtimin ne Duabi, ku e cilësuan si “I dashuri sheik”.

Arrati në Dubai/ Tea tregon partnerin e saj, kush është mashkulli misterioz  që e ka shoqëruar në pushimet e luksit. Ish- konkurrentja e njohur e  'Përputhen' i publikon foton - Gossip

Apo rasti i të njëjtin shoqërues në Spanjë, duke e cilësuar si “biznesmeni spanjoll”, por që në fakt ai është miku më i mirë i Teas dhe më e réndésishmja është se është gày.

“Shkoj me të në Dubai dhe thonë Tea me sheikun e Dubait. Është i njëjti person.

Madje unë nxjérr shokun dhe shoqen të dy bashkë, ata presin shoqen dhe nxjérrin djalin” – deklaron Tea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!