Ballina Magazina Sindi në 'lùftë' me të gjithë madje dhe motra e saj e...

Sindi në ‘lùftë’ me të gjithë madje dhe motra e saj e ínjoron publikisht! (VIDEO)

Motrat Loci tashmë kanë marrë një famë të madhe, të tria në drejtime të ndryshme por nuk po dinë t’i ndàhen medias apo portaleve.

Këtë herë syri mpréhtë i ndjékësve të tyre ka kapur një detaj të Flavias, motrës së vogël të Sindit e cila ndodhet krah saj teksa po lexojnë diçka në telefon.

“Nuk mbeti kush pa u bërë i famshëm, kur u bë edhe Sindi…”,shprehet Flavion dhe shikimin e çòn nga Sindi pas batutës që tha.

Do të jem në një show”, motra e Sindit do të marrë pjesë në “Përputhen”?  (FOTO LAJM) – Albeu.com

Kjo e fundit nuk e pëlqen aspak diçka të tillë pàvàrësisht se u mùndua ta marrë si një lojë frazën e saj.

Videoja u postua menjëherë nga një faqe publike në Instagram, me shumë ndjékës, pikërisht “Vipat e Bllokut official”, e cila nuk hùmbet asnjë detaj asnjëherë.

https://www.photojoiner.net/image/cZfkz4VZ

Sindi poston vazhdimisht foto dhe video krah motrave të saj të cilat duket se janë futur mbarë në botën e artit dhe televizionit.

Se fundmi Sindi ka postuar në llogarinë e saj Instagram një foto ku fut në zemër motrën e saj Flavia dhe shkruan sipër “Të Dua”, kjo si për t’i treguar ndjékësve se mes tyre nuk ka asnjëherë hatérmbétje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!