Ballina Magazina Ritavana dhe Antonela kunata? Epo tani na u ngrítën dyshímet të gjithëve!

Ritavana dhe Antonela kunata? Epo tani na u ngrítën dyshímet të gjithëve!

Ritvana e mbéshteti publikisht nismën e ish-konkurrentes së programit të dashurisë Për’Puthen, Antonela Berisha, në brandin e saj Ella B.

Gjithashtu edhe Antonela shpesh shpërndàn postime të Ritvanës duke e mbéshtétur si konkurrente të fortë në këtë sezon të ri të Për’Puthen përbàllë debàteve të forta ku ajo përfshíhet.

Pra vëmë re një miqësi të ngùshtë mes dyshes në fjalë por kemi harruar diçka.

https://www.photojoiner.net/image/FQsNFIyO

Kujtojmë se Antonela sezonin e kaluar kishte një pëlqim për Mevlanin por duke qenë se ai u “PërPuthe” me një tjetër konkurrente, Antonela u tërhòq mbrapa.

Sot Mevlani dhe Ledjana, ish-konkurrentja me të cilën doli çift nga programi, nuk janë më bashkë e ndërsa Antonela ruan akoma marrédhénie të mira shoqërore me të, por kjo nuk do të thotë se në të ardhmen mos të ndodhi diçka më shumë.

Gjithashtu kujtojmë se është vëllai i Mevlanit ai i cili u prezantua javën e kaluar si kandidat për konkurrent, duke shprehur kështu një pëlqim për Ritvanën.

Pra, çfarë nëse në një të ardhme të afërt dyshja në fjalë, Ritvana dhe Antonela të bëheshin kunata?!https://www.photojoiner.net/image/jg9agObO

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!