Ballina Magazina Publikohen momente intíme që do ju zbukurojnë ditën mes Getoarit dhe Marinës...

Publikohen momente intíme që do ju zbukurojnë ditën mes Getoarit dhe Marinës (VIDEO)

Çifti shumë i dashur i publikut Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë kthyer në qendër të vëmendjes për mediat rozë, pasi siç është bërë publike tashmë, dyshja në fjalë do bëhen prindër së shpejti.

Të dy janë aktiva nëpër rrjete sociale, por ajo që tërhéq më shumë vëmendje sigurisht që është bukuroshja bionde, Marina Vjollca.

Kujtojmë se së fundmi ajo ka publikuar disa foto me barkun e rrumbullakosur dhe komentet me urime ndaj saj kanë qene të panumërta.

Marina u jep fund thashethemeve, lajmëron moderimin e “Klanifornias” me  fotot e ëmbla shtatzënë – Albeu.com

Në një video postuar vetëm pak orë më parë në llogarinë e saj Instagram, shihet teksa Marina dhe Getoari janë në krevat, të përqafuar dhe në një moment Getuari i kàfshon veshin Marinës.

Nuk dihet mirë nëse videoja është bërë në mëngjes apo në darkë por dallojmë që Marina është me ‘make up’ të pa fshirë.

Mirëpo ajo që vlen të theksohet është fakti se çifti po kalojnë kohë të ëmbla së bashku në prítje të bekimit të tyre.

Kujtojmë se Marina vazhdon të jetë në spektaklin e madh të humorit ‘Klanifornia’, si moderatore por jo vetëm, atë shpesh e shohim të veshur me role të ndryshme gjatë emisionit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!