Ballina Magazina Pasi thirrjes publike për tu ribashkuar, ja si Andi injòron Jaseminen publikisht!...

Pasi thirrjes publike për tu ribashkuar, ja si Andi injòron Jaseminen publikisht! (FOTO)

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani mbeten ndér çiftet më të pëlqyer të dalë nga programi i dashurisë Për’Puthen në sezonin e kaluar.

Dyshja në fjalë nuk qëndruan gjatë të lídhur kjo për shkàqe të ndryshme, por sipas fansave të tyre ishte xhélozia e tépruar e Jasminës që çoi në përfundimin e marrëdhënies mes tyre.

Muaj pasi janë ndàrë, Jasmina publikon një video, me të cilën i drejtohet publikisht në mënyrë direkte Andit, ish të dashurit të saj.

Ajo shprehet gjatë videos se kur dz të dashuruar ndahen kalojnë nëpër tre faza, duke nisur nga faza e inàtit, e mohímit të së vërtetës se të dy kanë faj që lídhja përfundoi në ndàrje dhe e fundit është faza e pranimit dhe mos mbàjturit mëri më.

Kjo video u morr më shumë si një thirrje për ribashkim nga ana e Jasminës, por ka qenë Andi ai i cili e ka injòruar tërësisht këtë video mesazh të Jasminës.

Kujtojmë se videoja u trànsmetua edhe në një nga emisionet e mëngjesit në ‘T7 Kosova’ por kanë kaluar më shumë se 72 orë dhe Andi nuk ka bërë akoma asnjë reàgim kundrejt Jasminës, duke mos e përfillur fare videon.

Në një InstaStory postuar një ditë më parë, ai shihet në studion e PërPuthen me dy ish-konkurrente të tjerë të cilët shkruajnë mbi foto:

“Kur kërkonim nuse” e ndërsa Andi shkruan mbí të “Akoma në kërkim jem oj vllazni”.https://www.photojoiner.net/image/j7TxkpQs

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!