Ballina Magazina Nisi të tàllej me të, taksisti shàn me 'rob shpie' Olsa Muhametin...

Nisi të tàllej me të, taksisti shàn me ‘rob shpie’ Olsa Muhametin (VIDEO)

Një udhëtim i këndshëm ka bërë bashkë aùtoren e programit të dashurisë Olsa Muhametin dhe ish-konkurrenten e këtij programi Antonela Berisha.

Destinacioni i tyre është Italia. Ka qenë Antonela ajo e cila e ka pritur në aeroport në Milano, dhe të dyja sëbashku kanë shëtitur me taksi rrugëve të Milanos.

Kujtojmë se Antonela ka kaluar një pjesë të mirë të jetës së saj në Itali, atje është rritur, madje atje ka edhe familjen sot, nënë e saj dhe motrën.

Gjatë udhëtimit me taksi, Olsa duke dashur të reklamojë programin e saj e pyet shoferin në italisht nëse e ka parë ndonjëherë “Për’Puthen”.

Taksisti pohon se e ndjék rregullisht dhe se është fans i këtij programi, pasi kupton mjaftë mirë shqip.

“Po të flasësh, di ndonjë fjalë shqip?”, e pyet Olsa. Në këtë moment ai përdor një fjalor oféndues duke e sharë me ‘rob shpie’, pasi kjo ishte e vetmja frazë që dinte.

Çfarë po kurdisin tani që mbaroi Përputhen? Antonela dhe Olsa Muhameti  takohen bashkë. - Lajmet Javore

Aùtorja e PërPuthen sigurisht që e merr me të qeshura dhe drejtohet nga Antonela:

“I paske mësuar fjalë të bukura”, si me íroní, pastaj filmon edhe faturën se sa i ka shkuar i gjithë udhëtimi me taksi nëpër Milano dhe në këtë moment reàgon Antonela e cila thotë:

“I mësova një fjalë shqip, ma fùti në faturë më duket” dhe videoja sigurisht që mbyllet mes të qeshurave pa fund mes vajzave në Itali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!