Ballina Showbiz Kush je ti? Xhensila befàson ndjékësit me 'look'-un e ri (FOTO)

Kush je ti? Xhensila befàson ndjékësit me ‘look’-un e ri (FOTO)

Xhensila Myrtezaj vendosi që këtë herë të éksperímentojë me ‘look’-un e saj.

Këngëtarja u shfaq krejtësisht ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në fotografitë e fundit që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Myrtezaj shihet me flokë të shumë të shkurtër, me baluke dhe me ‘make up’ profesional, i cili ndryshe nga herët e tjera, përfshinte edhe quka fàllco.

https://www.photojoiner.net/image/XNaIhNfv

Këngëtarja pòzoi e veshur me sýtjena të tejdukshme, me gurë, të cilat i tregonin gjòksin e tonífikuar dhe barkun e sheshtë.

Ndërsa në pjesën e poshtme, artistja kishte veshur një palë pantallona të zeza të gjata deri mbi gju, të cilat kishin po ashtu një detaj me gurë: një lule.

“Durim…”, shkroi Xhensila krahas fotove, ku shfàqet mjàft jòshëse.

https://www.photojoiner.net/image/Z4Ams60H

Nuk dihet nëse kjo është një mënyrë që këngëtarja ka zgjedhur për të njoftuar fansat e saj se një këngë e re është rrugës.

Artistja kujdeset shumë për pamjen e jashtme, pasi jo vetëm që stërvitet rregullisht çdo ditë, por ushqehet edhe shëndetshëm.

Si duket këngëtarja shumë e dashur e publikut do të vijë me një këngë tjetër që si duket do mahnitëse sërish.https://www.photojoiner.net/image/qmLoeqd8

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!