Ballina Uncategorised Ish-konkurrentja e Për’Puthen habít me deklaratën: Po kam opéracíon...(VIDEO)

Ish-konkurrentja e Për’Puthen habít me deklaratën: Po kam opéracíon…(VIDEO)

Ish-konkurrentet e sezonit të kaluar të programit të dashurisë Për’Puthen, shpesh herë kthéjnë vëmëndjen e mediave me deklaratat e tyre.

Vëmëndjen këtë herë e ka tërhequr Artistela Leka, bukuroshja e cila sapo doli nga programi bëri ndérhyrje me ballònin gastrít në stomak për të hùmbur disa kilogramë të tepërt.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh hap bashkëbisedime me ndjékësit e saj duke i përditësuar kështu me të rejat e fundit rreth saj.

Në një pyetje që ndjékësit i kishin bërë, Aristela zgjodhi ta publikonte dhe t’i përgjigjej pa u menduar gjatë “A i ke bërë buzët?”

“Po, tek Bega’s House, por janë shumë të bukur dhe tmerrësisht natyrale.” I është përgjigjur Aristela Leka.

Ajo nuk ka përmendur se kur e ka bërë këtë ndérhyrje éstetike por vlen të théksohet fakti se diferenca nuk është shumë e madhe, buzët e saja kanë qenë të mbùshura edhe para ndérhyrjes, ndàj duken shumë natyrale dhe pa ékzagjérime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!