Ballina Magazina Ekskluzive/ Mikela dhe Ritvana térhéqin nga krahu Argjendin, ja kë zgjedh ai...

Ekskluzive/ Mikela dhe Ritvana térhéqin nga krahu Argjendin, ja kë zgjedh ai (FOTO)

Ritavana, Mikela dhe Argjendi tashmë nga publiku shihen si një trekëndësh me në maje Argjendin i cili e ndjén veten mes dy zjarresh dhe e ka të vështírë t’i përkùshtohet vetëm njërës.

Mbrëmjen e kaluar shikuar takimin e Argjendit dhe Mikelës, takim ky me shumë romancë brenda por nga límiti i kohës televizive, ndoqëm vetëm pjesën e parë të takimit të tyre.

Ndërkohë ky takim, sipas Mikelës nuk duhej të jepej pasi marrëdhënia mes tyre u prísh në momentin që Ritvana bëri publike faktin se Argjendi e kishte telefonuar në dy të mëngjesit për ta takuar.

Ritvana kërkon takim 4 minutësh me Argjendin, çfarë tha Mikela qe ua ndërpriti sqarimin

Ritvana pohoi se ajo kishte pranuar të shkonte në shtëpinë e tij por kishte qenë Argjendi ai i cili ka reflektuar dhe ka dashur të mos i shkelë më shumë rregullat e lojës, ndaj e ka anulluar takimin.

Ritvana rréfen se pranoi ta takonte vetëm për të filmuar çdo gjë dhe të nxírrte publikisht Argjendin e vërtetë, por diçka e tillë zhgénjeu jo vetëm Argjendin por edhe fansat e saj.

Për'puthen, Mikela e Ritvana kapen keq për Argjendin - Gazeta Express

Nëse ai ka kërkuar të takojë Ritvanën ditën që kishte takimin me Mikelën, do të thotë se ai ndjen diçka më shumë për Ritvanën sesa për Mikelën.

Ndàj edhe pse Ritvana mbrëmjen e kaluar shprehu dëshirën e saj për të príshur këtë trekëndësh duke u tërhéqur prapa, ishte Mikela ajo që reàgoi dhe kërkoi nga Argjendi sinqeritet me të.

https://www.photojoiner.net/image/mWVkUYNL

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!