Ballina Uncategorised Zbùlohen dy emra të tjerë nga Big Brother VIP Albania (FOTO)

Zbùlohen dy emra të tjerë nga Big Brother VIP Albania (FOTO)

Big Brother VIP Albania pritet të fillojë më 1 Tetor në ekranin e Top Channel nén drejtimin e moderatores shqiptare Arbana Osmani.

Ky format, i cili këtë vit prítet të jetë krejtësisht ndryshe nga vitet e kaluara ka si konkurrente, personazhe publike të botës së ShowBizit.

Një ‘Reality Show’, ku përmendim: Sheila Haxhiraj, Ema Andrea, Albërie Hadërgjonaj, Andi Artani, Angjela Peristerin, Arjola Demiri etj.

Dy emra të tjerë të njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm i shtohen listës së pretendentëve për konkurrent në Big Brother VIP Albania.

Ato janë kantautori Robert Alija si dhe doktori dhe modeli Valer Kolnikaj, kujtojmë se Valeri ka qenë pjesëmarrës në Big Brother7.Do të fus shkopin në b***...", revoltohet Robert Alija /Foto | Lajme.al

Përveç konkurrenteve, vetë Arbana Osmani ka zbùluar përmes llogarisë së saj në Instagram se këtë sezon nuk do mungojë publiku në skénën e madhe të BB VIP.

Ky spektakël do trànsmetohet dy herë në javë, çdo të marte dhe të premte, ndërkohë pa zbùluar emra konkretë vetë moderatorja  Osmani premton konkurrente edhe nga Kosova.

May be an image of 1 person

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!