Ballina Magazina Zbùlohet arsyeja përse Argjendi zhvillon takimet në PërPuthen vetëm...natën! (VIDEO)

Zbùlohet arsyeja përse Argjendi zhvillon takimet në PërPuthen vetëm…natën! (VIDEO)

Argjend Raci, djaloshi 27-vjeçar nga Kosova mbetet akoma si më i preferuari i vajzave brenda ashtu edhe jashtë programit pavàrësisht faktit se për javën e ardhshme do  e shohim në rresht të dytë.

Mbrëmjen e fundit të kësaj jave shikuam takimin e Argjendit dhe Mikelës, takim ky mjàft romantik, nën dritën e hënës dhe freskinë e liqenit.

Por a e keni pyetur veten ndonjëherë se përse Argjendi i zhvillon takimet mbrëmjeve?

Kujtojmë se javën e kaluar ai realízoi takimin e tij të parë me Ritvanën, gjithashtu në mbrëmje duke e kthyer kështu takimin në mbrëmje romantike mes tyre.

Jemi në vjeshtë, dhe në Tiranë mbrëmja është e freskët dhe në takimin me Ritvanën, Argjendi hòqi xhaketën duke ia veshur kështu Ritvanës, në këtë mënyrë kishte shansin t’i qëndronte më pranë me pretekstin se përqafimi e ngroh.

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e  dinin se po filmoheshin (Pamjet) - Lifestyle

Në takimin me Mikelën nuk munguan përqafimet, puthjet apo prékjet e duarve, aq sa shumë nga ndjékësit e cilësuan në gjuhë vùlgare si “futje duarsh”.

Por a është kjo një taktikë e Argjendit? Me kast ai zgjedh që ti zhvillojë takimet mbrëmjeve, duke përdorur klimën si arsyetim, për të qenë sa më afër vajzave?

Epo përgjigjja i mbetet Argjendit për ta dhënë…

VAJZAT I FUTI NË SHERR/ Por Argjendi i “Për'puthen” qenka i fejuar (FOTO) –  AlpeGossip

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!