Pjesë e konkurrenteve në ‘Për’Puthen 3’ qenkan përfshírë më parë në botën e muzikës, ndryshe nga konkurrentet e sezonit të kaluar të cilët në fillim fituan famë e më pas u futës tregut të muzikës.

Bëhet fjalë për bukuroshen séksi Alvisa Qarri e cila u prezantua e fundit nga vajzat konkurrente në program por që tërhòqi vëmendjen më shumë se të gjitha me format e saj trupore.

Vite më parë në televizionin kombëtar Klan, Alvisa ka qenë pjesëmarrëse në talent show-n “X Factor”, ku ka konkurruar në kategorinë këngë.

Konkurrenten e ''Për'puthen '' që ''çmendi'' meshkujt e kemi parë në këtë talent show si këngëtare - SHQIP.com

Në videon që po qarkullon në rrjet, shihet bukuroshja bionde teksa vite më parë ka konkuruar në “X Factor” dhe me zërin e saj melodioz ka lënë jurinë pa fjalë duke fituar kështu simpatinë jo vetëm të jurisë por gjithë publikut.

Në fakt, në atë program ne shohim një Alvisë shumë ndryshe nga ajo cka është prezantuar në “Për’Puthen”, për të mos thënë se nuk kanë pothuajse asgjë të përbashkët.

Të tjera të reja presim të zbulojmë nga konkurentët e rinj të sezonit të tretë të “Për’puthen”, pasi syrit të mpréhtë të ndjékësve nuk i hùmb asnjë detaj nga këto personazhe kaq karízmatíkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!