Ish-konkurrentet e programit “PërPuthen” vazhdojnë të tërheqin vëmëndjen portaleve nëpërmjet postimeve në rrjete sociale duke qëndruar shumë aktiv në mënyrë që të rrisin sa më shumë edhe numrin e ndjekësve të tyre.

Rasti në fjalë është i konkurentës së fundit të pranuar në program, Aristela Leka, e cila pavàrësisht këtij fakti nuk mbeti aspak mbrapa krahas konkurrenteve të tjerë edhe pas mbarimit të programit.

https://www.photojoiner.net/image/rNHJyqBu

Kujtojmë se pak muaj më parë Aristela pranoi publikisht ndérhyrjen në stomak nëpërmjet metodës të bàlonit gastrit për të humbur kilogramët e tépërt në trup.

Nisur nga kjo Aristela duket se ka arritur një rezultat të kënaqshëm me veten e saj ndaj nuk nguron të ndàjë me fansat e saj një set fotografik mjàft sénsuale dhe pròvòkues.

Ajo shfaqet me disa kilogram më pak, me të brendshme të zeza dhe me një kitarë në dorë duke pòzuar siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë me linjat e saja super në formë.

https://www.photojoiner.net/image/wodJ3KXY

Nuk kanë munguar komentet pozitive por edhe ato negative ku akuzojnë ish-konkurrenten për Photoshop ndërkohë që vetë Aristela ka vendosur t’i injorojë të tilla komente.

Krahas setit fotografik të postuar ajo shkruan:

“Ti je në mesazhet e tij, unë jam në ëndrrat e tij. Ne nuk jemi njësoj”,https://www.photojoiner.net/image/hphOQPCY

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!