Ballina Uncategorised PërPuthen/ U përfol se është i fejuar jashtë, Argjendi u përgjigjet akùzave...

PërPuthen/ U përfol se është i fejuar jashtë, Argjendi u përgjigjet akùzave (VIDEO)

Ditët e fundit në faqet rozë kanë qàrkulluar thashéthéme se është i fejuar jashtë programit, por ditën e sotme ka sqaruar të vërtetën.

Argjendi ka treguar se historia ka përfunduar para 4 vitesh dhe kur është pyetur për unazën që mbante në gisht para disa kohësh, ka treguar se nuk ka asnjë lídhje me ndonjë romancë.

“Ajo çka alùdohet në portale nuk është e vërtetë. Kur kam qenë 19 vjeç jam fejuar dhe ka zgjatur 3 vjet. Kanë kaluar 4 vite dhe nuk kam asnjë kontakt”, tha Argjendi.

Mirëpo në bisedë ndërhyri edhe Mikela e cila kishte takim këtë javë që u publikua për publikun ditën e sotme.

“Në verë ke nxjerrë një video me një unazë, rreth martese?”, i drejtohet Mikela konkurrentit nga Kosova.

“Nuk është unazë e tillë. Është normale dhe mund ta sjell”, i përgjigjet Argjendi duke sqaruar njëherë e mirë që ai nuk është i fejuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!