Ballina Magazina Loja e Argjendit po kuptohet, Mikela dhe Ritvana e bëjnë për ‘ujë...

Loja e Argjendit po kuptohet, Mikela dhe Ritvana e bëjnë për ‘ujë të ftohtë’! (VIDEO)

Ritvana dhe Milkela janë dy konkurrentet që kanë shprehur pëlqim ndaj të njëjtin konkurrent dhe bëhet fjalë pikërisht për Argjendin, djaloshin 27-vjecar nga Kosova.

Shkélja e rregullave për këtë sezon mesa duket po kthéhet në diçka normale nga të gjithë pjesëtaret pasi asnjëri nuk po zbàton rregullin kryesor që është mos-komunikimi jashtë programit.

Rasti në fjalë është ai i Ritvanës dhe Argjendit, ku ky i fundit i kishte kërkuar Ritvanës të shkonte në shtëpinë e tij në 2 të mëngjesit për ta takuar.

Mikela i rrëmben Argjendin, reagon ashpër Ritvana: Ti me djemtë në  prapaskenë bën...

Ritvana diçka të tillë e bën publike LIVE në studio, pavàrësisht se ajo kishte pranuar në fillim të shkonte por ishte Argjendi ai që kishte reflektuar dhe duke mos dashur të pénalizohet, ka anuluar takimin.

Kjo temë ka prekur shumë Mikelën e cila vetëm pak orë më vonë kishte takimin me Argjendin, dhe ky veprim i tij e ka ofénduar pasi nuk ka treguar respekt për takimin mes tyre.

Ritvana pohon mbrëmjen e sotme se ka dashur të tërhíqet nga Argjendi pasi shikon se ai ka një pëlqim më të madh për Mikelën dhe nuk do të jetë pjesë e një trekëndëshi, ndaj pavàrësisht se ajo ka një pëlqim për Argjendi preferon të kalojë një hap prapa.

Janë Ritvana dhe Mikela, të dyja ato që akùzojnë Argjendi se po bën një lojë të dyfishtë me vajzat.

Ai shprehet njëjtë si për njërën ashtu edhe për tjetrën ndàj të dyja e sùlmojnë verbàlisht duke mos i lénë mùndësi të shfàjsohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!