Ballina Showbiz Prapaskénat në Për’Puthen zbùlojnë “lojën” e pisët të programit (VIDEO)

Prapaskénat në Për’Puthen zbùlojnë “lojën” e pisët të programit (VIDEO)

Për’Puthen është një Reaity Show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra.

Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Më sipër folëm atë çka duket nga jashtë dhe çfarë aùtorja Olsa Muhameti pretendon të përcjellë përmes këtij programi, publikut të gjerë shqiptar.

Por në fakt, a ndodh vërtetë kështu? Vetë konkurrentet na tregojnë të kundértën me fotot dhe videot që postojnë nëpër rrjete sociale.

Në studio ato ndézin debàte të àshpra, shpreh pohojnë se nuk flasin më me njëri-tjetrin, agràvojnë situatën deri në fýerje, oféndime, madje në disa raste degràdojnë në dhùnë vérbale e fizike.

Por në fakt, ajo cfarë ato shfaqin në prapaskénë përmes rrjeteve sociale na provon të kundërtën.

Shpesh konkurrentet shihen tek kércejnë me njëri-tjetrin, dërgojnë puthje e përqafime, foto pafund me fjalë të mëdha etj. të kësaj natyre.

Nuk dimë cila është e vërteta e këtij sezoni, pasi konkurrentet e sezonit të kaluar tashmë janë mbùshur me mlléf ndàj aùtores së programit.

Ata janë gati të zbùlojnë çdo detaj deri në bisedat më íntíme që kanë konsùmuar me Olsën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!