Ballina Magazina “Budallaçkë, je për gjýnah” Mikela dhe Ada kàpen sërish/ Konflíktohen fizikisht Mikela...

“Budallaçkë, je për gjýnah” Mikela dhe Ada kàpen sërish/ Konflíktohen fizikisht Mikela dhe Ada

Puntata e kaluar u mbyll për shkak të minutazhit pa u trànsmetuar akoma pjesa e tretë e takimit mes Alvisës dhe Adës, takim ky i cili u dha në fillim të programit ditën e sotme.

Më tej kalua në takimin e radhës u trànsmetua takimi i Brunos dhe Adës, që çoi në reàgimin  e Mikelës e cila u përball me Adën duke kaluar në debàt të àshpër.Budallaçkë, je për gjynah” Mikela dhe Ada kapen sërish – Përputhen, 21  Shtator 2021 - Top Channel

Kujtojmë se javën e kaluar, në takim me Brunon ishte Mekela ndaj, sipas ndjékësve ajo mund të jetë ndjérë xhéloze dhe kàpur me Adën nga rrëfimi që kjo e fundit bëri në lídhje me paragjýkimin për “vajzat e kuruara”.

Mikela tregon se në audícione, Ada ka paragjýkuar e para “përse nuk bën buzët apo hundën pasi i kë skàndal, s’do të ketë mundësi ekonomike.”Mikela dhe Ada konfliktohen, Bruno hyn në mes ti ndajë - Përputhen, 21  Shtator 2021 - YouTube

Këtë deklaratë Ada e kishte diskutuar me Mikelën dhe kjo e fundit ia kishte komunikuar Ritvanës. Debàte ishte i àshpër dhe degràdoi në fýerje.

“Budàllaçkë, je për gjýnah” i drejtohet Ada, Mikelës dhe kjo bëri që Mikela të reàgonte me duar, duke i kërkuar të kthéhej me fytyrë nga ajo kur flet dhe të mos flasë nén zë.

Për të shmàngur një konflíkt të mundshëm fizik mes vajzave përfshíhet Bruno, i cili ndërhýn për t’i ndàrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!