Ballina Magazina PërPuthen/ Bruno i mahnitur, kërkon të zhvéshë Adën në takim...(VIDEO)

PërPuthen/ Bruno i mahnitur, kërkon të zhvéshë Adën në takim…(VIDEO)

Për’Puthen e vijoi javën plot me debate të ashpra mes vajzave por jo vetëm.

Diskutimet u zgjatën aq shumë saqë pjesa e tretë e takimit mes Edit dhe Alvisës nuk arriti të transmetohej.

Ndërkohë që puntata e sotme filloi po me këtë takim duke kaluar pastaj në atë mes Adës dhe Brunos, takim ky shumë romantikë buzë pishinës nën rrezet e diellit.

Ada shkon me libër në takim, Mikela, do të na mbushësh mendjen që lexon?!- Përputhen, 21 Shtator 2021 - Top Channel

Ashtu si Mekela, edhe Ada gjen hapësirë dhe rrëfen tek Bruno të kaluarën e saj me të cilën nuk ndihet aq mirë dhe preferon ta kalojë sa më në heshtje.

Por sipas opinionstit Konomi, vajzat nuk gjejnë besim tek Bruno që të rrëfejnë të kaluarën, por është ai manipulatori, i cili e sjell situatën në atë pikë që ato të tregojnë rreth të shkuarës.

Ada pohon se ka qënë në një lidhje të gjatë, rreth 8-vjecare. Por që ndryshe nga Mikela ajo nuk mbante akoma kontakte me ish të dashurin e saj.

Në takim, Brunon e shohim disi më ndryshe, ndoshta ishte edhe efekti i ambjentit, pishina, veshja e bíkini të bëjnë të reagosh në atë mënyrë.

Ada po tregonte një ndodhi të sajën, ndërsa Bruno e ndalon duke i thënë se nuk e dëgjon dot pasi është i mahnitur nga bukuria e saj dhe në të njëjtën kohë ténton të ngréjë fustanin pak:

“Meqë jemi në pishina edhe mund ta héqësh fare”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!