Ballina Magazina PerPuthen/ Ada kàpet me Alvisen: Boll mbylle gojen...(VIDEO)

PerPuthen/ Ada kàpet me Alvisen: Boll mbylle gojen…(VIDEO)

Mbrëmja e djeshne u nis me debàte të forta dhe e gjitha kjo erdhi për shkàk të kërcimit të Mikelës me Argjendin.

Nga ky kërcim u lènduan shumë persona në studio.

Ritvana ishte ajo që u mundua ta mohonte por sjellja dhe fytyra e saj pohonte zhgènjimin e marrë nga Argjendi i cili pranoi kërcimin dhe jo vetëm kaq por u soll me Mikelën sikur të kishin vite që njiheshin duke shtrènguar edhe duart.

Situata mes vajzave u nxèh fort dhe me këtë tènsion u argumentua edhe takimi i puntatës së sotme, ai mes Alvisës dhe Bashkimit.

Takimi i dyshes në fjalë, jashtë studios u komentua si një takim formal dhe pa emocìon, sipas vajzave Alvisa ishte shumë e ftohtë përbàllë Bashkimit.

Ajo që reàgoi më fort ishte Ada e cila tha takimi ishte një dështim total dhe mes tyre nuk do funksionojë asgjë në të ardhmen, madje sipas saj nuk do kenë mundësinë as për një takim të dytë.

Duke qënë se Alvisa u shpreh se u ndje mirë krah Bashkimit, fjalët e Adës i mori shumë të rènda dhe të pabaza ndàj reàgon keqas duke iu kthyer ashpër në lìdhje me takimin që kjo e fundit realìzoi ditën e djeshme me Edin.

Ada nèrvozohet dhe i kthèhet “Mbylle gojën, mbylle, mos fol më…”

Tènsìoni mes vajzave rritet, ndàj i duhet të ndërhyjë moderatores Bora Zemani për t’i dhënë fjalën Arjan Konomit, në këtë mënyrë të qetësohen edhe vajzat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!