Ballina Magazina Ada e lídhur prej dy vitesh! Gazetari i njohur e demàskon publikisht...

Ada e lídhur prej dy vitesh! Gazetari i njohur e demàskon publikisht (FOTO)

Konkurrentet e rinj të sezonit të tretë të Reality-Show “Për’Puthen” janë kthyer në kryetema e portaleve dhe medias online.

Ndjékësit e zjàrrtë të këtij programi dashurie hulùmtojnë théllë e më théllë për të kaluarën e personazheve konkurrente në emision.

Kàrremi rradhës është Ada, sigurisht që ajo njihet nga të afërm, nga vendi banimit ku jeton dhe njerëzit pëlqejnë të tregojnë diçka në lídhje me një personazh që dikur nuk e njihte askush e ndërsa sot është kthyer në një personazh publik.

What is the most sensual part of your body that infuriates men?" - Gossip

“Kjo femer jeton ktu n Komunë dhe është e lídhur prej vitesh. Ka një lokal n’ Komundë dhe shkon cdo muaj në Turqi e bën belin e b*thet. E njof këtë pa u fut n’përputhen”- ka thënë një ndjékës.

Mesazh dërguar në dm e gazetarit Andi Vrapi i cili nuk është menduar dy herë dhe e ka shpërndàrë biseden në InstaStory me ‘Screenshot’ në profilin e tij Instagram.

Nuk dihet ende vërtetësia e këtij mesazhi por pritet që të komentohet në studio, pasi të jetë investiguar më théllë nga aùtorja Olsa Muhameti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!