Ballina Magazina PërPuthen/ Edi nuk përmbahet, puth Adën ndërkohë që i shkel syrin edhe...(VIDEO)

PërPuthen/ Edi nuk përmbahet, puth Adën ndërkohë që i shkel syrin edhe…(VIDEO)

Konkurrentet e rinj të sezonit të tretë të “Për’Puthen” kanë filluar me flirtet që në javën e parë të programit, ku mund të themi më shumë ishte fokusuar në prezantimin e personazheve .

Edi, djaloshi nga Kosova, i cili javën e kaluar pati një flirt me Alvisën, por që u ftua në takim jashtë studios nga Ada, një takim ky me shumë përkédhelje dhe puthje mes tyre.

Përpara se takimi të afishohej në ekran, Edi i jep një puthje Adës për së largu dhe sapo moderatorja Bora Zemani vëren diçka të tillë dhe e komenton, ky i fundit i shkel syrin Alvisës.

Puthje dhe sensualitet në takimin e parë Ada – Edi – Përputhen, 13 Shtator 2021 - Top Channel

Një shkélje syri sikur të nénkuptonte një marréveshje mes tyre, por diçka e tillë nuk u prit edhe aq mirë nga vetë Alvisa e cila e demàskon para të gjithëve Edin me këtë gjést.

“Secila vajzë ka diçka që më pëlqen dhe më pëlqen që të jem filtrues me të gjitha”, pohon Edi gjatë argumenteve të treshes në fjalë.

Më tej Ada thékson se përzgjedhja e Edit për tu njohur ishte thjesht nisur nga tërhéqja fizike që kjo e fundit kishte ndaj tij dhe asgjë më shumë, pavàrësisht se gjatë takimit pamë shumë shkémbime puthjesh dhe përkédheljesh të njëpasnjëshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!