Ballina Magazina Mikela në takim me Brunon, fton Argjendin në kërcim, Ritvana shperthen ne...

Mikela në takim me Brunon, fton Argjendin në kërcim, Ritvana shperthen ne lot…(VIDEO)

Konkurrentet e rinj të sezonit të tretë të programit të dashurisë “Për’Puthen” janë kthyer në kryetemën e portaleve dhe medias rozë.

Kujtojmë se javën e kaluar Mikela ftoi në takim jashtë studios Brunon, takim ky i realizuar, xhiruar por ende nuk është trànsmetuar në ekranin e Top Channel, pasi java nisi me takimin e Adës dhe Edit.

Ashtu siç do vit, në fund të programit kemi një pjesë disa minutëshe që i kushtohet ndjekësve të zjàrrtë të këtij programi.

Mikela i përgjigjet pyetjeve të publikut – Përputhen, 13 Shtator 2021 -  YouTube

Ato bëjnë pyetje të cilat i drejtohen konkurenteve në program dhe ditën e djeshme e përzgjedhur nga produksioni për t’u përgjigjur ishte Mikela.

Ajo nuk hezitoi t’i përgjigjej të gjitha pyetjeve, pa filtra dhe shumë troç e ndërsa në kërkesën e fundit që një ndjékës i kishte bërë Mikelës ishte që Mikela të ftonte një djalë në kërcim LIVE në studio.

Kjo e fundit pa u menduar gjatë zgjedh Argjendin. Kujtojmë se edhe më parë ajo ka shprehur një pëlqim të hapur për ta njohur më tej.

Sa xhentil Argjendi në takimin e tij të parë me Ritvanën - Përputhen, 10  Shtator 2021 - YouTube

Argjendi në fakt është i zgjedhur nga Ritvana në një takim jashtë studios për këtë javë, por mesa duket javën e ardhshme do përzgjidhet nga Mikela dhe kjo do sjellë shumë xhelozi mes vajzave.

Kërcimi mes Argjendit dhe Mikelës ishte shumë romantik dhe me emocíon, aq sa sipas opinionistit Arjan Konomi, dyshja në fjalë dukeshin sikur njiheshin kohë më parë dhe gjithë këtë enérgji e pércollën edhe tek publiku i gjerë shqiptar.

https://www.photojoiner.net/image/UJO5zlmq

Gjatë kërcimit të tyre, kamera kishte në fokus të shpeshtë Ritvanën por jo më pak edhe Brunon.

Ritvanë nuk e ndòqi me sy dyshen duke kërcyer, madje në një moment ajo u kàp nga regjia duke fshírë lòtët, por u përmbajt për të mos u dukur e dobët përballë konkurenteve tjera.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!