Ballina Magazina Me cilën e kishte? Arjani uron Tean për emocíonin dhe thùmbon publikisht...

Me cilën e kishte? Arjani uron Tean për emocíonin dhe thùmbon publikisht koleget e saja (FOTO)

Tea Trifoni është padyshim një ndër ish-konkurrentet më të ndjékura e komentuara nga mediat rozë në të gjitha sezonet e programit të dashurisë “Për’Puthen”.

Mesa duket Tea u përshtat shumë shpejt me kamerat dhe televizionin dhe tashmë Tean do e shohim çdo fundjavë në ekranin e Top channel, pikërisht në “Goca dhe Gra”.

Tashmë në rrolin e prezantueses në bashkëpunim me Fatmën, Olesian dhe Kristën, do e shohim çdo të shtunë duke argumentuar e debàtuar tema të aktualitetit femëror me të ftuar special në studio si dhe në lidhje direkte.

Fatma, Tea, Olesia dhe Krista vijnë me "Goca dhe Gra" në Top Channel - POLITIKOFF

Tea është shumë aktive në rrjete sociale, këtë gjë e vëmë re pasi ajo ndan me ndjékësit e saj foto e video të shumta gjatë përditshmërisë, shpesh hap edhe bashkëbisedime me fansat dhe jo vetëm.

Në një foto postuar pas puntatës së parë të “Goca dhe Gra”, Tea mori komente të shumta, ku mbízotëronin ato pozitive dhe motivuese për të vazhduar më tej.

Komenti që tërhòqi vëmëndjen e mediave dhe ndjékësve të Teas ishte ai i opinionist Arjan Konomi, i cili duke íronízuar në mënyrë indírekte Fatmën, i drejtohet Teas:

“Tea suksese në “aventurën” e re televizive! Je shum mirëe por te takonte nje emision krejt tëndin. Kam merak se aty nuk do të mund të shfaqesh tërë aftësinë tënde në ekran. Ruaju mos të të mbysë paaftësia e të tjerëve! Suksese!”.

Kujtojmë se mes Fatmës dhe Arjani pati një krisje të fortë që në periudhën kur Fatma ishte pjesë e “Për’Puthen Prime”, ku ndézte dhe impononte konkurrentet në debàte të pabaza.

Madje sipas Konomit, ishte Sindi ajo e cila u ndikonte më shumë nga Fatma, t’i kundërvihej opinionistit në argument aq sa çoi në prishjen e marrëdhënieve të tij me ish konkurrenten Sindi.

Arjan Konomi 'paralajmëron' Tean dhe 'thumbon' Fatma Haxhialiun: Ruaju mos të të mbysë paaftësia | BoldNews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!