Ballina Magazina Edi u kap në momente intíme me një vajzë jashtë PërPuthen, produksioni...

Edi u kap në momente intíme me një vajzë jashtë PërPuthen, produksioni e largon? (FOTO)

Fotoja e Edit, konkurrentet të ri të sezonit të tretë të “Për’Puthen”, duke u puthur e përqafuar me një vajzë në një nga clubet e Tiranës po bën qarkullon tashmë në çdo faqe portalesh dhe jo vetëm.

Sigurisht që dicka e tillë nuk mund t’i kalonte autores së programit, Olsës e cila në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj në Instagram është shprehur se këtë vit do kemi masa më të ashpra dhe më të rrepta se sezonet e kaluara për çdo shkélje rregullash.

Por në fakt, pavàrësisht se fotot janë publikuar në fundjavë, pritej që ditën e djeshme të diskutohej dhe të jepej një “dénim” për Edin në lidhje me gjestin.

Diçka e tillë as nuk u përmend edhe pse Edi ishte kryetema e programit të ditës së kaluar, pas takimit të tij me Adën, jashtë studios.

Mirëpo çfarë mase është marrë kundrejt Edit nga produksioni?!

Ajo që tërheq vëmëndjen është fakti se faqja zyrtare e “Për’puthen” në llogarinë e saj Instagram nuk ndjék më Edin dhe në atë listë janë vetëm personat që kanë marrë pjesë në program, tani dhe ndër vite.

Të kenë marrë vendimin për ta larguar konkurrentin e ri?! Kjo duhet parë në vijim, pasi pamjet e publikuan pas xhírímeve të programit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!