Ballina Magazina A jeni kurioz ta dini kush është? Shqipja e PërPuthen kàpet màt...

A jeni kurioz ta dini kush është? Shqipja e PërPuthen kàpet màt me te dashurin ne Dubai (FOTO)

Shqipe Hysenaj, është ndër ish-konkurrentet e “Për’Puthen”, që qëndroi më pak se cdo konkurrent tjetër, kjo për shkàk të natyrës së saj impulsive dhe sùlmuese.

Pavàrësisht shkëpùtjes së saj nga ekrani i Top Channel, larg “Për’Puthen”, Shqipja qëndroi aktive në rrjete sociale duke sùlmuar konkurrentet nga shtëpia dhe duke nxjérre prova për lojërat e tyre përballë publikut.

Kjo i dha shumë vëmendje Shqipes e cila më pas u angazhua në emisione televizive dhe u ftua shpesh në ekranin e Top Channel të argumentonte dhe debatonte në lidhje me temat e prekura.

Pak kohë më parë, “Në Trotuar”, në rubrikën e Edi Manushit, Shqipja pranoi publikisht se është në një njohje të re me një djalë, emrin e të cilit preferonte ta mbante të fshehtë derisa kjo e fundit ta shikonte të arsyeshme ta ndajë me ndjékësit e saj.

Por diçka e tillë nuk ndodhi ende, ndaj paparazzi u vu në veprim.

Shqipja këto ditë ndodhet në Dubai, teksa po shijon bregdetin nën temperaturat e larta të diellit me të dashurin e saj místerioz.

Ajo vetë nuk ka publikuar foto me të, pasi nuk ka dashur të tregojë se nën shoqërinë e kujt po i kalon këto pushime, por kanë qënë paparazzi-t e “Prive”, të cilët kanë fotografuar dyshen teksa shijojnë rrezet e diellit në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Djaloshi në foto nuk është një personazh publik, ndaj edhe emri i tij është ende i pakonfirmuar,  por ajo që dihet me siguri është fakti se dyshja në fjalë po kalojnë pushime të paharrueshme në Dubai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!