Ballina Magazina PërPuthen/ Tola shpérthen në lot: Nuk flas me vëllain sepse...(VIDEO)

PërPuthen/ Tola shpérthen në lot: Nuk flas me vëllain sepse…(VIDEO)

Konkurrentet e rinj të sezonit të tretë të programit të dashurisë Për’Puthen janë bërë krye tema e mediave rozë dhe portaleve online.

Arlinda, ose Tola siç i pëlqen ta thërrasin shpérthén në lòt gjatë puntatës së sotme pasi emocionet e kapluan dhe kjo bëri që Tola të fliste për brengën e saj më të madhe.

Si shumë familje shqiptare, mentaliteti ndikon ende, sidomos në lidhje me një program dashurie siç është Për’Puthen.

https://www.photojoiner.net/image/6R44V5Kn

Nga fakti që Tola ka aplikuar dhe është pranuar si konkurrentë në emision ka marre krítíka nga anëtarët e familjes së saj aq sa i vëllai nuk i kontakton më.

Vëllai i Tolës ndodhet në Angli, dhe sipas kësaj kjo është një péngesë më vete, pasi largësia nuk na ndihmon por ndikon më shumë në ftohje sepse nuk më lë mundësi komunikimi shprehet Tola.

“Tor vëllai im e di se çfarë motre ka dhe nuk ka pse ndikohet për faktin se unë u bëra pjesë e  botës së televizionit, pjesë e një programi të tillë. Unë dua që ai të kthehet dhe të flasim ballë përballë me njëri-tjetrin”, shprehet me lòt në sy Tola.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!