Ballina Magazina E papritur! Konkurrenti i ri i PerPuthen, kàpet màt me një vajzë...

E papritur! Konkurrenti i ri i PerPuthen, kàpet màt me një vajzë duke…! (VIDEO)

“Për’Puthen 3” tashmë startoi, emisioni i shumëpritur nga ndjékësit e zjàrrtë të këtij emisioni dhe nga publiku i gjerë shqiptar.

Sapo konkurrentet e rinj janë prezantuar nga moderatorja Bora Zemani në studio, menjëherë fansat e programit në fjalë kanë filluar të hulùmtojnë në lídhje me të shkuarën e tyre dhe jo vetëm.

Ato kanë filluar të ndiqen në rrjete sociale duke u kthyer kështu në personazhe publike me një numër të lartë ndjékësish.

Edi është një nga konkurrentet që tërhoqi vëmendje të madhe nga vajzat, duke u komentuar shumë në profilin e tij në Instagram dhe jo vetëm.

Në një video, e cila po qarkullon orët e fundit, shihet Edi në një nga klubet e Tiranës, nén shoqërinë e një vajzë, e cila ndodhet me kurríz dhe nuk dallohet qartë nëse është ndonjë nga konkurrentet apo dikush nga jeta e Eduartit.

E papritur, konkurrenti i ri i Perputhen, kapet mat me një vajzë duke u...!  - Revista Ditore

Bukuroshi kosovar,  i lindur në Zvicër, ka preferuar të mos reàgojë në lídhje me videon në qàrkullim duke i lënë kështu mundësi vetës të qartësojë idetë për në studio, pasi një video e tillë nuk mund të kalojë pa u komentuar të hënën.

Kujtojmë se situata të tillë kemi pasur edhe në sezonet e kaluara dhe shpesh màsat e marra kanë qenë të lehta duke ia lënë në dorë kohës për vërtetësinë e personazheve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!