Ballina Magazina Paska tentuar për këngëtare! Konkurrentja e 'PërPuthen 3' dikur pjesë e këtij...

Paska tentuar për këngëtare! Konkurrentja e ‘PërPuthen 3’ dikur pjesë e këtij formati në TV (FOTO)

Pjesë e konkurrenteve në ‘Për’Puthen 3’ qenkan përfshírë më parë në botën e muzikës, ndryshe nga konkurrentet e sezonit të kaluar të cilët në fillim fituan famë e më pas u futës tregut të muzikës.

Bëhet fjalë për bukuroshen séksi Alvisa Qarri e cila u prezantua e fundit nga vajzat konkurrente në program por që tërhòqi vëmendjen më shumë se të gjitha me format e saj trupore.

Vite më parë në televizionin kombëtar Klan, Alvisa ka qenë pjesëmarrëse në talent show-n “X Factor”, ku ka konkurruar në kategorinë këngë.

Konkurrenten e ''Për'puthen '' që ''çmendi'' meshkujt e kemi parë në këtë talent show si këngëtare - SHQIP.com

Në videon që po qarkullon në rrjet, shihet bukuroshja bionde teksa vite më parë ka konkuruar në “X Factor” dhe me zërin e saj melodioz ka lënë jurinë pa fjalë duke fituar kështu simpatinë jo vetëm të jurisë por gjithë publikut.

Në fakt, në atë program ne shohim një Alvisë shumë ndryshe nga ajo cka është prezantuar në “Për’Puthen”, për të mos thënë se nuk kanë pothuajse asgjë të përbashkët.

Të tjera të reja presim të zbulojmë nga konkurentët e rinj të sezonit të tretë të “Për’puthen”, pasi syrit të mpréhtë të ndjékësve nuk i hùmb asnjë detaj nga këto personazhe kaq karízmatíkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!