Ballina Magazina Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës dhe Antonelës, kjo e fundit bën postimin...

Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës dhe Antonelës, kjo e fundit bën postimin e papritur (FOTO)

Ish-konkurrentet e programit “Për’Puthen”, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me të rejat e tyre të fundit.

Treshja e famshme me në mes Mevlani dhe dy zjàrret e tij Antonela dhe Ledjana rikthéhen sërish si kryetema të portaleve.

Mevlan Shaba i është futur tregut të muzikës dhe nuk po di të ndalet me këngë të njëpasnjëshme duke fituar kështu një famë akoma më të madhe.

Në një bashkëpunim që Mevlani bëri me Sabianin ai nxòri si kryetemë, metaforën e opinionisti Arjan Konomi “KCK” “Kap Ça t’Kapësh”.

Ndàj edhe përmbàjtja e këngës që realizoi në bashkëpunim me Sabianin ka si temë paqëndrueshmërinë e Mevlanit.

Mevlani: Do ta zgjidhja prapë Ledjanën përpara Antonelës - Sinjali

“Kë të marr e kë të  lë” pjesë e klipit bëhet edhe opinionisti Arjan Konomi, i cili mbéshtet Mevlanin në pothuajse çdo hap të tij.

Pas kësaj nuk qëndron dot pa reàguar as Antonela e cila, tani që zjàrret janë shuàr me Ledjanën gjen mundësinë të ngàcmojë Mevlanin përmes llogarise Instagram “Burazer KÇK”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!