Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft dískrete kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Historia e saj e dashurisë me bashkëshortin Ervis Sula ka nisur shumë vite më parë, kohë kur Xhemi Shehu ishte ende një 25-vjeçare në hapat e para të karrierës.

Djali i Xhemi Shehut është rritur, por vazhdon të jetë një kopje e mamit -  Revista Who

Por, edhe pse bukuroshja është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave, bashkëshorti i saj ka mbetur një personazh místeríoz, për të cilin publiku nuk di thuajse asgjë.

Ata kanë një martesë të lumtur, nga e cila kanë ardhur në jetë dy fëmijë, Martini dhe Gabrieli, të cilët po ashtu Xhemi i ekspòzon shumë rrallë në rrjetet sociale.

Megjithatë, së fundmi duket se e ka bërë një përjàshtím dhe ka postuar një foto të djalit të saj në Instagram, i cili duket se është rritur shumë duke na lezetuar pafund xhiron tonë në këtë rrjet social.SA SHUMË JANË RRITUR/ Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë –  AlpeGossip

Bukuroshi është një kopje perfekte e mamit të tij. Kjo foto është realízuar gjatë pushimeve të moderatores me familjen e saj.

Xhemi ka disa kohë që është shkëputur nga televizioni, që nga momenti që hòqi dorë përfundimisht nga “Portokalli”.

Këtë kohë ajo po e shfrýtëzon si një mundësi të mirë për t’ja dedíkuar familjes së saj dhe sigurisht edhe vetes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!