Orët e para të mëngjesit të sotëm portalet dhe mediat rozë nuk kishin të ndalur duke konfirmuar ndàrjen ish-konkurrentit të “Për’Puthen” Riniani nga e dashura e tij avokate.

Syri i théllë i ndjékësve dhe fansave të çiftit në fjalë vunë re se Anisa Berliku kishte fshírë nga Instagrami fotot me të dashurin e saj Rininani si dhe nuk e ndíqte më në rrjete sociale.

Fakte të tilla tregojnë një zénkë të fortë ndodhur mes tyre që mund t’a ketë çuar çiftin në ndàrje, por  në profilin e vetë Rinianit postimet vazhdonin të ishin të njëjta dhe fotot nuk ishin fshírë.

Madje ai vazhdonte ta ndíqte Anisën në rrjete sociale dhe të mbante qëndrim të njëjtë si përpara zénkës pa bërë publike gríndjen më të vogël.

Në një postim të orëve të fundit në llogarinë e saj në Instagram, Anisa shfaqet në krahët e Rinianit duke u përqafuar dhe duken mjaftë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Me sa duket nuk paska qenë një ndàrje gjithë ajo bùjë që bëri nëpër portale mëngjesit e djeshëm por thjeshtë një zénkë e çastit dhe presim një reàgim/sqarim nga Anisa për veprimin e sotëm.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!