Tea Trifoni, ish-konkurrentja e programit “Përputhen” vazhdon të jetë në fokus të portaleve dhe mediave online nëpër rrjete sociale.

Ajo ishte kryetema e portaleve që në momentin që doli e përputhur nga programi me Andin, e që më pas u zbùlua se ishte në një lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Lídhje kjo që nuk zgjati aq shumë pas përfundimit të programit ku edhe u ndànë me shumë polémika mes tyre.

Pak kohë më vonë fokus për mediat u bë transformimi i pamjes fizike të Teas, e cila hùmbi shumë kilogram pas ndërhyrjes me balonin gastrit.

Kujtojmë se në fillim të sezonit të përputhen, kur Tea kishte shumë kilogram mbí peshën e duhur, gjoksi saj ishte i madh por i rénë dhe pa formë.May be an image of 2 people, hair, people standing and outerwear

Ndërkohë që kohët e fundit po qarkullojnë pamje të Teas me bíkini e fustane dekolte ku në fokus bíe gjòksi saj i formuar dhe i madh.

Në videon e postuar nga moderatori Ervin Kurti bashkangjitur shohim Tean e cila ka veshur një xhaketë të bardhë, pa bluzë dhe vetëm më ricípeta.

Në sy bíe shumë gjòksi aq perfekt i madh i Teas në krahasim me fotot e postuara pak kohë me parë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!