Stresi ka 7 muaj që ndodhet larg Shqipërisë, për shkàk se i është arràtísur polícisë.

Këto kohë reperi ka jetuar në Londër së bashku me miqtë e tij dhe duket se më në fund ka vendosur të rikthéhet në Shqipëri.

Në një postim në Instagram ai shprehet se 7 muaj kaluan shumë shpejt për të dhe se do të vijë brenda muajit gusht në Shqipëri.

Gjithashtu ai ka kércénuar të gjithë ata që nuk i kanë mbéshtetur duke ofénduar me fjalë bànale.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkruan Stresi në postimin e tij.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe në arràti, Stresi i dha fund një herë e mirë edhe lídhjes me Keisin.

Disa javë më parë ai e konfirmoi publikisht lajmin e ndàrjes, por shtoi se Keisi dhe familja e saj do të kenë gjithmonë respektin e tij.

“Po ua shpjegoj një herë e mirë të gjithëve ju që me zòr e prisni këtë lajm dhe do ju bëhet qejfi se kështu jeni ju. Vajzë më të mirë dhe familje më të mirë se ajo, sot e 1000 vjet unë s’do gjej më, por jeta kështu është nuk mbaron këtu, vazhdon, kështu që boll më me këto pyetje. Jo s’jemi më bashkë”, tregoi Stresi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!