Sindi Loci, ish-konkurrentja e programit më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, e cila mori famë falë pjesëmarrjes në këtë emision, kohët e fundit është shumë aktive në rrjete sociale.

Kujtojmë se Sindi u bë kryetema e mediave dhe portaleve me deklàratat bùjë që bëri sapo hyri në program, ku u shpreh se ishte një vajzë e vírgjër dhe se nuk kishte pasur ekspéríenca dashurie të mëparshme.

Ajo u krítíkua shumë nga opinionistë të shumtë për faktin se përmendi vírgjërínë e saj, pse duhet të ishte një tàbu një deklaratë e tillë.

Që pas daljes së emisionit, violinistja Sindi Loci mori shumë famë, tek e cila ndíkoi shumë edhe në rritjen e saj jo vetëm në Shqipëri por edhe më gjerë, duke i falur kështu edhe më shumë vetëbesim për projektet e së ardhmes.

Momentalisht ajo është shumë e angàzhuar me projektet e saja por shpesh gjen kohë edhe për rrjete sociale duke hapur kështu bashkëbisedime me ndjékësit e saj në instagram.Ju kam vrarë ndonjë person të familjes?!”- Sindi Loci reagon për herë të  parë pasi u krahasua me “vajin ekstra të virgjër”

Një nga fansat e saj siç duket i ka shkruar shpesh dhe Sindi nuk ia ka publikuar asnjëherë pyetjen por këtë radhë e mbùshi kupën sipas saj.

“Pse si hédh të vërtetat por vetëm komplimentet?” shkruan ndjékësi në llogarinë e saj dhe kjo e fundit pa u menduar dy herë i vérsùlet kéqas:

“Ti qénke e sémurë nga trutë prz… të shkruash 100herë vetëm ty të paskam parë. Ka psíkíatër zemër, të ndihmojnë. Do lutem për ty”

https://www.photojoiner.net/image/4OzoYKk1

Një kthim i tillë përgjigjeje vùlgare nxéhi kéq ndjékësit e saj të cilat filluan krítíkat menjëherë për të duke i kërkuar të mos oféndojë por ta marrë me qetësi, mos të jetë e pasjellshme.

“O xhan, ti shihje mesazhet e personit që oféndova, sdo thoje kështu… prísni nga njerëzit publik t’i thoni të fundit dhe ato tju thonë faleminderit se duhet të tregojnë edukatën. Po kàràkteri ku mbetet?” I kundervihet Sindi fansave të saj e irrituar, nga ku mbyll edhe bashkebisedimin me pretekstin se tashmë puna po e thërret.

https://www.photojoiner.net/image/WkuvEOgI

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!