Shqipe Hysenaj, ndër vajzat që qëndroi më pak në programin më të ndjekur të vitit “PërPuthen”  por ndër më të komentuarat për natyrën e saj të egër dhe të të thenurit troç të gjërave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe që pas daljes nga programi ajo ka qenë e ftuar në shumë emisione por sidomos në ekranin e Top Channel.

Bukuroshja në fjalë flitet të jetë në një lídhje, ndaj kjo i ka ndryshuar natyrën e saj në të mirë, e ka zbùtur karàkterin e saj të egër.Shqipe Hysenaj on Twitter: "Shujj shujj ... moss ma rruj☺️🔥… "

Ajo ka filluar trajtime fytyre, trajtime antícelulít, po i kushton më shumë réndësi pamjes së jashtme në krahasim me ç’jemi mësuar ta shohim.

Në një video në ‘InstaStory’ të publikuar vetëm pak orë më parë, ajo shfàqet në versionin që nuk e kemi parë kurrë më parë, duke kërcyer në palestër e duke bërë ‘twérk’.

Gjatë videos ajo duket se po shijon këngën me kërcimin e saj sénsual duke shfrénuar kështu imagjinatën e fansave dhe ndjékësve të saj në rrjétin Instagram.

https://streamable.com/tfnexa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!