Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj janë ndër çiftet më të paqëndrueshëm  të dala nga programit më i ndjékur i vitit “PërPuthen”.

Ato janë ndàrë e pajtuar aq herë, saqë tashmë nuk numërohen më, madje ndjékësit e tyre alùdojnë se çifti më fjalë nuk janë ndàrë asnjéherë thjeshtë e bëjnë për vëmendje.

Në një foto të postuar nga Atdheu në llogarinë e tij në Instagram, me imazhin e tij në foto, ai merr një koment në formë komplimenti nga Sara Malaj.

“Sa i bukur je” shkruan ajo dhe pret përgjigje specífike nga Atdheu, i cili i kthen në gjuhën e që ajo kërkon:

“Imagjina ta kisha edhe personin që dua tek kjo foto si do dukesha”.

Çifti në fjalë sapo konfirmuan sërish lídhjen e tyre nëpërmjet një LIVE të realízuar sëbashkë në rrjetin social Instagram, ku pyetën nga fansat dhe të dy pohuan dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.

Shpresojmë që këtë radhë lídhja e tyre të zgjasë më shumë se herët e kaluara, pasi dyshja sapo konfírmojnë ndàrjen, brenda pak ditësh konfirmojnë ndàrjen dhe mohojnë kategorikisht ribashkim.https://www.photojoiner.net/image/etZHxm28

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!