Moderatorja e programit më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, Bora Zemani, po kalon pushimet e kësaj vere në Turqi dhe shoqëruesi i saj më i mirë është Arbori, djali saj.

Të përzgjedhësh Turqinë në këto ditë të nxehta është diçka normale pasi ky vend ofron çdo gjë që një turist ka nevojë për të qenë sa më relaks.

Ajo që po i shqétëson të gjithë edhe zjàrri i rënë në një pjesë të mirë të Turqisë dhe duke e ditur se zjàrri nuk po di të ndalet, ndjékësit e moderatores shfàqen disi të shqétësuar.

Djali feston ditëlindjen, Bora Zemani dedikim emocionues (FOTO)

Ata i kanë dërguar me qindra mesazhe Borës, se përsa ajo ka përzgjedhur pikërisht atë destinacionin duke pasur kaq shumë mundësi zgjedhjesh, dhe moderatorja Bora përgjigjet qartë duke reklamuar kështu edhe biznesin me të cilin është lídhur për të kryer udhëtimin.

Bora Zemani ka vendosur qe t’iu përgjigjet këtyre mesazheve me ane te disa postimeve ne InstaStory, ku shpjegon çdo gjë.

Ajo tregon se përpara se të ndërmerrte një hap të tillë është mirinformuar në detaje me agjencinë turistike me të cilin kishte edhe udhëtimin.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!